Util pizzerii Cupoane Contact Adauga Pizzerie

Locuri de muncă

DEMO SECT 2

Bucuresti > Bucuresti Sector 2
Date de contact

Adresă: Str. CODRULUI 7, , Bucuresti Sector II, Bucuresti
ANGAJARE DEMO
Telefon: 0744 HHX 123
Tel/Fax: 021.HHX 22 33
E-mail: pizza_info@yahoo.com
Oferte locuri de muncă
  sofer 1 locuri

DEMO SECT 2

ANGAJARE DEMO ,in aceasta forma va apare anuntul dvs. de angajare. Pizzainfo.ro NU citeşte, NU selectează , şi NU stochează Cv-urile trimise acestea ajung direct la ofertant. Publicarea anunţurilor este gratuită pt. membri pizzainfo.ro (vezi campania de start), sau contra unei taxe de 50 Ron + tva/1 anunt, respectiv 100 Ron + tva/5 anunturi de angajare pe o perioada de 30 de zile. Anunţurile se pot da direct din cont sau prin e-mail din pagina noastră de contact.

Descrierea postului: sofer
Tipul ofertei: Full-time
Nivel carieră: nu e cazul
Experienţa în domeniu: minim 1 an
Posturi disponibile: 1 locuri
Data introducerii: 21.11.2012
Data expirării: 31.01.2013
Cerinţe: ANGAJARE DEMO se vor enumera cerinţele unităţi angajatoare.
Oferte:
(bonusuri, beneficii)
ANGAJARE DEMO se vor enumera: bonusurile, beneficiile, eventual salariul oferit de unitatea angajatoare.
Trimite CV

Dacă ai găsit locul de munca căutat, te rugam trimite Cv-ul tău prin e-mail la pizzeria care a publicat anunţul pe adresa mentionată de acesta sau poţi lua legătura in direct la adresele de contact din anunţ. pizza-info.ro NU citeşte, NU selectează , şi NU stochează Cv-urile trimise acestea ajung direct la ofertant.